
69 099 ₴
Електрична теплова завіса. Максимальна ширина отвору — 1,2 м, висота — 3,5 м. Теплопродуктивність — 15 | 18 кВт. Для вертикального встановлення.
| Бренд | Olefini |
|---|---|
| Нагрівання | електричний |
| Продуктивність у режимі обігріву | 15 | 18 кВт |
| Макс. ширина отвору | 1,8 м |
| Макс. висота отвору | 3,5 м |
| Напруга живлення | 400 В / 50 Гц / 3~ |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Потужність двигуна | 660 Вт |
| Режим роботи | 2: low | hi |
| Швидкість потоку повітря | 11,5 | 9,5 м/с |
| Повітропродуктивність | 4150 | 3460 м3/год |
| Швидкість обертання | 1380 | 1150 об/хв |
| Розташування двигуна | по центру |
| Конденсатор | 12 мФ |
| Граничний струм | 22,5 | 27 А |
| Ступени мощности | 4 |
| Рівень шуму | 66 | 62 дБА |
| Тип нагрівача | ТЕН |
| Перепад температур | 15-17 | 19-22°C |
| Розміри | 1852х277х205 мм (ДхШхВ) |
| Вага | 39 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olefini |