
54 100 ₴
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 1,875 (0,40-3,70) / Тепло: 1,945 (0,45-3,80) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,5(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5.1 (А+++) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 29/34/36/37/39/42/45 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 963х700х396 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 1078х325х246 |
| Розмір приміщення, м² | 70 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 7,00 (2,00-8,32) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 7,40 (2,00-9,20) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 850/950/1000/1100 |
| Напруга, В/Гц/Ф | 220-240/50/1 |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 4,32 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 4,54 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -25°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +48°С; |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | до -25°C на обогрев |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S24 FTXL2E NG |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 560 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 15,88 / 5/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Тип управления | Пультом |