
36 000 ₴
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 1.39 (0.15-1.70) / Тепло: 1.34 (0.16-1.6.0) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,1(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4,6(А++) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 28/33/39/44 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 842×596х320 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 970х300х224 |
| Розмір приміщення, м² | 50 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 5,00 (0,65-5,20) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 5,30 (0,70-5,28) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 520/610/720/850 |
| Напруга, В/Гц/Ф | 220-240/50/1 |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 3,50 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 3,95 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +48°С; |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | да, до -15°C на обогрев |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S18 FTXLE NG |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 540 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53 / 3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38 / 1/4" |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Тип управления | Пультом |