
26 800 ₴
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.72 (0.16-1.40) / Тепло: 0.71 (0.20-1.50) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6.5 (А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4.1 (А+) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 51 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 23/26/30/36 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 732х550х330 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 713х270х195 |
| Розмір приміщення, м² | 25 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 2,60 (0,44-3,00) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 2,80 (0,60-3,20) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 300/390/420/500 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~220-240В/50Гц/1Ф |
| Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб | 23 |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 3,62 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 3,82 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +48°С; |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | -15 |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 09 FTXE2 NG |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 455 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53/3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 27 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |